Aktuality a oznamy

Sekcia
#študenti

Publikované
26.02.2018

FM má ambasádora Google Digitálnej garáže aj pre tento rok

Digitálna garáž - Google

Digitálna garáž od spoločnosti Google hľadala svojich ambasádorov pre rok 2018. Staronovým ambasádorom pre Prešovskú univerzitu v Prešove sa stal interný doktorand Mgr. Jakub Horváth z Katedry marketingu a medzinárodného obchodu.

Len na pripomenutie, Digitálna garáž je bezplatná online vzdelávacia platforma od americkej spoločnosti Google Inc. Jej úspešné absolvovanie a následné získanie certifikátu nielenže potvrdzuje znalosti v oblasti online marketingu, ale aj posilňuje digitálne zručnosti. Pomáha ľuďom naštartovať ich kariéru, zvýšiť sebadôveru, ale taktiež nadobudnúť potrebné vedomosti, ktoré aplikovaním do praxe môžu zabezpečiť perspektívny rast a dlhodobý rozvoj firmy.

Jakub Horváth

Mgr. Jakub Horváth - ambasádor Digitálnej garáže

Digitálna garáž je primárne určená študentom a mladým ľudom, ktorí chcú začať s úspešným podnikaním v digitálnom svete, alebo tým, ktorí si hľadajú prácu a majú záujem zvýšiť úroveň svojich vedomostí a zároveň aj šancu svojim životopisom zaujať. Pomáha uspieť v online sociálnych médiách, vyhľadávačoch a ďalších oblastiach v prostredí internetu.

Novinkou v rámci Digitálnej garáže je jej rozšírenie o 17 nových lekcií na zdokonalenie zručností vo firemnej stratégii, obsahovom marketingu a dátovej analýze. Zároveň pribudla nová sekcia „Bonusový materiál“, ktorá vám vie pomôcť napríklad aj s produktivitou.

Na pôde Fakulty manažmentu je Digitálna garáž zahrnutá do učebných osnov predmetov ako Marketing, Branding a inovácie a Personálny marketing, ktoré sú zabezpečené Katedrou marketingu a medzinárodného obchodu. Kurz doposiaľ absolvovalo už vyše 500 študentov našej fakulty, ale ich počet bude každým rokom narastať.

O ďalších novinkách ohľadom Digitálnej garáže a nášho ambasádora vás budeme priebežne informovať. Ak máte ohľadom Digitálnej garáže akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať nášho ambasádora na e-mailovej adrese: jakub.horvath@smail.unipo.sk

Chcem získať certifikát